چارسودارو (داروخانه دکتر کلانتری)

چارسودارو ، داروخانه آنلاین دکتر کلانتری می باشد.از فروردین ماه سال 1399 برای گسترش خدمت رسانی به هموطنان گرامی و ارائه خدمات آسان تر و جهت جلب رضایت مشتریان تصمیم به تاسیس وب سایت اینترنتی با نام «داروخانه آنلاین چارسودارو» گرفت.
این مهم در بهمن ماه سال 1399 به وقوع پیوست و وب سایت چارسودارو کار خود را برای ارائه اقلام غیر دارویی داروخانه اعم از لوازم آرایشی و بهداشتی ، مکمل های دارویی، مکمل های ورزشی، تجهیزات پزشکی-درمانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان آغاز کرد.
هدف ما در چارسودارو ، ارتقای سطح سلامتی و زیبایی شما در بالاترین سطح ممکن و افزایش کیفیت و خدمت رسانی بهتر با هدف افزایش نقش دکتر داروساز در روند زنجیره درمان می باشد.
ایجاد فضایی امن برای خرید آنلاین محصولات اصل و با کیفیت، در برندهای مختلف و معتبر از دیگر اهداف چارسودارو می باشد.

این مجموعه افتخار دارد با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت بدون مراجعه حضوری شما عزیزان ، امکانات یک داروخانه اینترنتی را از مرحله مشاوره ، انتخاب محصول، خرید و تحویل فراهم آورد.
چارسودارو به شما کمک می‌کند تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
امیدواریم تلاش‌های ما در چارسودارو نقشی هرچند کوچک در ارتقاء سطح سلامت جامعه، توسعه اقتصادی و تحقق عدالت در دسترسی به خدمات و محصولات دارویی ایفا کند.
با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود  چارسودارو را در خدمت رسانی عالی و بهینه کمک نمایید.